odzież męska

Pakowanie walizki – jak nie upychać w niej całej szafy?

Lato, a wraz z nim wakacje. Wyjazdy za granicę, odwiedziny u dalszych członków rodziny, kolonie… Wszystkie te okazje wiążą się z jednym: pakowaniem walizki. Co powinno się w niej znaleźć? Na pewno nie wszystko, co znajduje się w szafie. Podpowiadamy, co jest niezbędne.

Ubrania codzienne

Koszulki, ulubione T-shirty, spodnie, męskie krótkie spodenki z Preorder.pl, kolorowa sukienka – po prostu ubrania, które są wygodne i noszone na co dzień. Wakacje to nie rewia mody, dlatego nie ma potrzeby kupować mnóstwa nowych ubrań. Warto wziąć pod uwagę klimat, jaki panuje w danym miejscu. W góry raczej nie ma potrzeby brać zwiewnych, letnich spódnic – na plaży się sprawdzą, ale podczas wchodzenia na Giewont już niekoniecznie. Męskie krótkie spodenki to dobry wybór na wyjazd do Egiptu, ale nie będą niezbędne w kraju, gdzie aura jest chłodna i deszczowa.

Coś na wyjątkową okazję

Wakacje to czas różnych festiwali, dyskotek czy romantycznych kolacji, na które nie ma miejsca w zabieganych, pracowitych miesiącach. Warto mieć w walizce coś eleganckiego lub wpisującego na przykład w klimat imprezy, w której planuje się wziąć udział. Jeśli jedzie się zwiedzać konkretne miejsca, zwłaszcza związane z kultem religijnym, należy wziąć to pod uwagę. Na przykład mężczyzna w męskich krótkich spodenkach nie będzie mile widziany w meczecie.

Coś ciepłego

Nawet jeśli kierunek podróży to ciepłe kraje,należy mieć chociaż jedną cieplejszą rzecz. Pogoda bywa kapryśna, w nie warto wydawać duży pieniędzy na zakup swetra za granicą.

Każdy wie, że domykanie walizki to duża sztuka. Ułatwi to odpowiedni wybór ubrań i przemyślenie, czy aby na pewno potrzebuje się dziesięciu koszulek na tygodniowy wyjazd.

Możliwość komentowania Pakowanie walizki – jak nie upychać w niej całej szafy? została wyłączona