sexowna bielizna

Bielizna erotyczna – jak znaleźć coś dla siebie?

Fenomen bielizny erotycznej wiąże się z dwoma mechanizmami podkręcającymi “apetyt”. Jednym z nich jest podkreślenie atutów, zarysowanie konturów kuszących kształtów. Drugi to nutka tajemniczości, ludzka ciekawość względem tego, co nieodkryte – a najlepiej odkryte tylko częściowo. To spojrzenie bardzo ogólne, ponieważ każda osoba ma nieco inne preferencje zarówno co do własnego komfortu i stylu jak i do tego, co podoba jej się w stroju partnera.

sexowna bielizna

Bielizna męska

Jeśli chodzi o stroje dla panów, sprawa jest odrobinę trudniejsza niż w przypadku pań, dlatego że wybór bielizny erotycznej w sklepach jest o wiele uboższy, a większość producentów skupia się na majtkach. Na szczęście obecnie tendencja powoli się wyrównuje i mężczyznom oferuje się coraz więcej poważnych możliwości w tej kategorii.

Oprócz cukierkowych stringów lub slipów w kształcie zwierzątek dostępne są również opinające koszulki, prześwitujące bokserki i uprzęże zakładane na klatkę piersiową.

W celu dopasowania stroju do siebie warto wziąć pod uwagę przede wszystkim preferencje wizualne swoje i osoby partnerskiej. Wygoda też ma znaczenie, jednak jeśli seksowna bielizna nie ma być noszona na co dzień, to dla efektu wizualnego niektórzy nie przywiązują szalenie dużej wagi do komfortu.

Bielizna damska

Tu sprawy mają się zgoła inaczej. Bielizna erotyczna dla pań to multum elementów i ich odmian. W podkategoriach znaleźć można m.in.:

  • biustonosze i nasutniki,
  • wszelkiego rodzaju majtki,
  • rajstopy, pończochy,
  • gorsety,
  • rękawiczki, paski i inne dodatki.

Jak na ironię większe możliwości oznaczają też większy problem z wyborem. Najlepszą opcją będzie kupienie tego, co naprawdę wizualnie współgra z preferencjami partnerów, spełnienie jakiejś swojej fantazji. Jeśli pomysł okaże się nie do końca trafiony, warto się nie zrażać i szukać dalej. A kupisz to w sexshop112.


Opublikowano

w

przez

Tagi: