samonośny biustonosz

Biustonosz do zadań specjalnych

Kobiety potrzebują w swoich szafach różnych modeli biustonoszy. Z reguły na co dzień zakładają te najbardziej wygodne, ale od czasu do czasu na tak zwane specjalne okazje mogą sięgać też po bieliznę taką jak chociażby biustonosze bez ramiączek. Ten model perfekcyjnie leży pod wszelkimi ubraniami mocno eksponującymi ramiona, które kobiety lubią zakładać na przykład na randkę lub inną szczególną okazję.

Wygodne biustonosze bez ramiączek
Biustonosze pozbawione ramiączek z reguły dedykowane są dla kobiet mających biust o rozmiarze małym i średnim. Powyżej miseczki C naprawdę trudno oczekiwać, że taki biustonosz dobrze poradzi sobie z utrzymaniem ciężaru piersi. Panie o drobnym biuście mogą zatem szaleć i zakładać biustonosze bez ramiączek (szukaj na Gorteks.com.pl) bardzo często, nosząc na przykład bluzeczki hiszpanki czy sukienki o kroju tuby, które mocno eksponują ramiona. Panie o większym biuście muszą natomiast korzystać z innych modeli biustonoszy, ramiona mogą ładnie eksponować na przykład w ubraniach z dekoltem amerykańskim.

Jak nosić biustonosz bez ramiączek?
Wybierając dla siebie bielizna tego typu warto zwrócić uwagę na konstrukcję stanika. Poza tym ważna jest również cena – nie można oczekiwać, biustonosz za kilkanaście zł będzie doskonale skonstruowany. Kupując tak zwaną bieliznę do zadań specjalnych warto po prostu zainwestować w dobre staniki i potem przez długi czas cieszyć się ich doskonałą funkcjonalnością.


Opublikowano

w

przez

Tagi: