biustonosz

Biustonosz z prawdziwego zdarzenia

Obecnie do wyboru jest cała masa najróżniejszych biustonoszy, dzięki czemu każda kobieta nie ma problemu ze znalezieniem da siebie odpowiedniego modelu. Bogata i zróżnicowana oferta dotyczy staników przeznaczonych zarówno dla pań z małym, jak i dużym biustem. W obu przypadkach można sięgnąć po coś nietuzinkowego, bardzo praktycznego i wygodnego. Chodzi tutaj o biustonosze samonośne.

Biustonosz bez ramiączek, szybki w zakładaniu i zdejmowaniu

Biustonosz samonośny Gorteks tak naprawdę pojawił się już w starożytnych czasach, ale obecnie cieszy się coraz większą popularnością. Wbrew pozorom bardzo dobre utrzymuje on piersi, dodatkowo je eksponuje i zapewnia komfort użytkowania. Tego typu staniki postały z myślą o kobietach, które pragną swobodnie nosić odważniejsze kreacje, czyli takie odsłaniające plecy i ramiona.

Nakładki w takim biustonoszu zostały tak skonstruowane, aby dostosować się idealnie do kształtu piersi i zapewnić im odpowiednie podtrzymanie. Każda kobieta dobrze wie, jak istotne jest dobranie optymalnego stanika, który nie będzie uwierał, wżynał się w skórę ani uciskał czy zsuwał się. Charakterystyczne dla biustonosza samonośnego jest to, że nie posiada on ramiączek, ale na tym nie koniec. Nie ma one też zapięcia z tyłu, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych staników. Klucz do sukcesu tkwi w dopasowaniu biustonosza samonośnego pod względem miseczki. Dobrze przyklejony nie powinien się przemieszczać ani obsuwać.


Opublikowano

w

przez

Tagi: