bluza quequality

Bluza nie tylko do dresów – jak ją nosić?

Bluza to bardzo wygodny element odzieży, który kojarzy się głównie z siłownią oraz ubraniami noszonymi po domu. Oczywiście równie dobrze można założyć ją do dżinsów, czy bardziej eleganckich spodni materiałowych, przy czym trzeba wiedzieć, jak zestawić ze sobą poszczególne części garderoby.

Jak nosić bluzę?

Bluzę można nosić na różne sposoby, będzie dobrze prezentować się nie tylko do dżinsów czy dresów, równie dobrze można założyć ją do eleganckich spodni, spódnicy czy sukienki. Bluza będzie dobrze wyglądać, jeżeli zestawimy ją w odpowiedni sposób z dolną częścią garderoby oraz obuwiem. Oczywiście nie każdy ma do tego odpowiedni zmysł estetyczny, w tym wypadku można szukać inspiracji na strój w sieci na przykład w mediach społecznościowych.

Na co zwrócić uwagę wybierając bluzę?

Obecnie w sklepach jest ogromny wybór bluz, jednak nie wszystkie będą tak dobrej jakości, jak sobie tego życzymy. Najlepiej szukać w sklepach sprzedających odzież streetwear, ponieważ oferują ubrania naprawdę dobrej jakości. Takie sklepy można znaleźć zarówno stacjonarnie, jak i online, wybór odzieży mają duży i na pewno będziemy w stanie wybrać coś dla siebie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład bluza quequality, która jest dostępna w wielu kolorach.

 

Bluza jest wygodna i można ją dopasować praktycznie do każdej stylizacji. Ważne jest to, żeby była wykonana z naturalnych, oddychających materiałów takich jak bawełna. Oczywiście warto zwrócić uwagę również na jej jakość, gdyż nie każdy materiał będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania. Bawełna powinna być przyjemna w dotyku, miękka, jeżeli będzie dobrej jakości, z pewnością będzie nam służyć przez wiele sezonów i mimo wielu prań będzie wyglądać, jak nowa.


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi: