Bluzy z nadrukiem ukazujące nasze upodobania

Oryginalny look na ulicy, szkole, uczelni, na spotkaniach ze znajomymi sprawia, że można poczuć się wyjątkowo o każdej porze roku. Warto zatem przyjrzeć się bliżej bluzom z nadrukiem, które zezwolą na ujawnienie zainteresowań i bycie na czasie z obecnymi trendami modowymi.

Porządny krój i jakość

Dobrej jakości bluzy z nadrukiem wykonane są najczęściej z wysokogatunkowej bawełny. Znajdą się również modele, które zawierają dodatkowo elastan, lub są całkowicie wyprodukowane z poliestru. Najważniejsze jest to, aby wielokrotne pranie nie zmieniło pierwotnego wyglądu, i taka bluza mogła posłużyć przez dłuższy czas.

Wybierać można także po tym, jak dany fason został skrojony. I tutaj znajdą się bluzy:

– szerokie jak i dopasowane,

– dłuższe i krótsze,

– ze ściągaczami na rękawach i w pasie, jak i prostych wykończeniach;

– w wersji rozpinanej i wkładanej przez głowę,

– z kapturem, lub ze stójką,

– posiadające kieszenie po bokach, lub jedną wielką pośrodku.

Spośród takiego zestawienia cech, można śmiało postawić na to, co się po prost lubi, i w czym fajnie się wygląda.

Szczególny nadruk

Pora także zająć się tym, co w danej bluzie przyciągnie wzrok, jak również będzie decydującym punktem w czasie zakupu – chodzi o nadruk. Można tutaj pokusić się o praktycznie dowolny motyw. Do wyboru są napisy, grafiki, zdjęcia, malowidła. Można także postawić na jakikolwiek kolor, lub opcję czarno-białą. Całokształt z pewnością ukaże, to na czym nam zależy, i pozwoli emanować świetnym lookiem, wszędzie tam, gdzie się tylko znajdziemy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: