klasyczne brogsy są bardzo spoko

Do jakich stylizacji pasują buty brogsy?

Eleganckie brogsy to najbardziej uniwersalne buty męskie, dlatego też warto mieć przynajmniej jedną ich parę w szafie. Brogsy to doskonały kompromis pomiędzy prostotą formy, a eleganckim wzornictwem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą dowiedzieć się do jakich stylizacji pasować będą te niesamowite buty

Z czym nosić buty brogsy?

Jak wspomniano powyżej brogsy to bardzo uniwersalne buty, dlatego też można założyć je nie tylko do pracy, ale również na co dzień. Wybierając poszczególne modele warto jednak zwrócić uwagę na sposób zdobienia, który odgrywa bardzo ważną rolę. Najbezpieczniejszym wyborem są czarne buty o smukłym kształcie kopyta, które bez żadnego większego problemu wkomponują się w większość męskich stylizacji.

Smart casual

Buty brogsy bardzo dobrze prezentują się ze zwykłymi jeansami i marynarką, która po dłuższej przerwie ponownie powraca do mody. Jest to doskonały zestaw dla tych mężczyzn, którzy chcą wybrać się do kina, na spacer albo na romantyczną kolację. Wybierając nowe buty warto zwrócić uwagę jednak na materiał z którego są wykonane. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zamszowe brogsy, które sprawdzą się przede wszystkim w sezonie letnim. Obuwie tego typu pasować będzie do prostej podkoszulki i smukłych jeansów.

Buty z klasą dla prawdziwych mężczyzn

Modne i stylowe brogsy Patine to doskonała propozycja nie tylko dla starszych mężczyzn. W dzisiejszych czasach po obuwie tego typu coraz częściej sięga także młodsze pokolenie, które chce wyróżnić się z tłumu. Buty brogsy dostępne są w wielu różnorodnych kolorach i mogą posiadać naprawdę wyszukane wzory, dzięki czemu każdy odnajdzie modele, które zaspokoją jego oczekiwania. Pamiętać należy jednak o tym, że buty te wymagają odpowiedniej opieki i systematycznej pielęgnacji.


Opublikowano

w

przez

Tagi: