Eleganckie koszule męskie- co świadczy o ich jakości

Każdy mężczyzna, który chce wyglądać stylowo powinien mieć w swojej szafie eleganckie koszule.  Jak pokazują badania kobiety wolą mężczyzn właśnie w koszulach. Kilka dekad temu koszule noszone były tylko przez wyższą klasę, stąd do teraz kojarzą się z prestiżem i luksusem.

Eleganckie koszule męskie- jaką koszulę wybrać?

Biała koszula męska idealnie wpisuje się zarówno w casualowe, semi casualowe, jak i elegancki stylizacje. Oczywiście można również wybrać inne kolory. Ale aby koszula dobrze się prezentowała warto postawić na taką, która wykonana jest z najwyższej jakości bawełny. Noszenie poliestrów nie jest nadal w dobrym guście. Po za splotem, który powinien być podwójny ważna jest także gęstość ściegów, to minimum 6 ściegów na 1 cm materiału. Ważne są także przeszycia i precyzja wykonania, gdyż to również świadczy o jakości.

Eleganckie koszule męskie- bo rozmiar ma znaczenie

Eleganckie koszule będą dobrze się prezentować pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni rozmiar. Koszula nie może być za duża, ani też zbyt mała. Wisząca na ciele, czy też eksponująca nadprogramowe kilogramy nie wygląda dobrze. Warto więc przestrzegać swego rodzaju savoir vivre koszul. Koszula powinna podkreślać atuty, ale i ukrywać mankamenty. Mężczyźni o korpulentnej sylwetce powinni wybierać ciemniejsze barwy, a także modele w prążki, które optycznie wyszczuplają sylwetkę. Warto również postawić na proste kroje, bez taliowania. Natomiast szczupli mężczyźni, a także o sylwetce t mogą pozwolić sobie na bardziej dopasowane modele, podkreślające ich szerokie ramiona i szczupłą talię


Opublikowano

w

przez

Tagi: