koszula marki hugo boss

Jak dobrać odpowiednią koszulę?

Każdy mężczyzna chciałby ładnie wyglądać. Nawet jeśli się do tego nie przyzna lub gdy będzie z całą siłą zaprzeczał, to każdemu marzy się np. modna koszula hugo boss i gustowny garnitur. O ile kupno garnituru to nieco bardziej skomplikowana sprawa, to już zakupu dobrej koszuli łatwo jest się nauczyć. Na co zatem zwracać uwagę?

Jaki rozmiar?

Tak samo, jak w przypadku innych elementów odzieży, rozmiar ma najważniejsze znacznie pod kątem tego, czy dana koszula będzie się dobrze prezentowała na danej osobie.

Kupując koszule, należy zwracać uwagę na dwa rozmiary: koszuli i kołnierzyka. Nie znając swojego rozmiaru kołnierzyka łatwo go określić, ponieważ przyjmuje się, że poprawnym, jest ten, który pozwala na włożenie palca pomiędzy kołnierzyk, a szyję.

Dobór rozmiaru koszuli jest jeszcze prostszy, ponieważ wynika bezpośrednio z tabeli wzrostu, która jest podana przy każdorazowym kupowaniu koszuli.

Jaki krój?

Nie mniej ważne co rozmiar koszuli jest jej krój. Laik mógłby pomyśleć, że chodzi tu o producenta, jednak zarówno koszule marki Hugo Boss, jak i innych producentów, posiadają wiele rodzajów krojów.

Najprościej jest wymienić trzy, a są to: custom fit, regular fit i slim fit. Pierwsza z nich to standardowa i typowa koszula, którą może nosić każdy. Druga przeznaczona jest dla osób o nieco tęższej budowie ciała, a trzecia dla osób szczuplejszych. Najlepiej jest wybierać koszule z rodzaju drugiego i trzeciego, ponieważ bardzo często w praktyce koszule custom fit, choć kupuje się najłatwiej i najszybciej, nie leżą zbyt dobrze i ciężko jest je dopasować.


Opublikowano

w

przez

Tagi: