bardzo eleganckie buty monki

Jak nosić monki?

Monki w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, ale wielu mężczyzn nie ma zielonego pojęcia, jak należy nosić to obuwie i do jakich stylizacji pasuje. W niniejszym artykule znajdą Państwo odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Monki buty – kolor ma znaczenie

brązowe męskie monkiW dzisiejszych czasach coraz częściej na półkach sklepowych można spotkać brązowe monki, które rewelacyjnie korespondować będą przede wszystkim z szarymi, czarnymi i granatowymi garniturami. Buty monki dodadzą kreacji wyrazistości, odpowiedniego smaku i prestiżu. Od bardzo wielu lat dość bezpieczną bazą kolorystyczną jest także wiśnia, która tak naprawdę wchodzi w kanon najmodniejszych odcieni, które występują w wyjściowym obuwiu. Mężczyźni, którzy chcą zaszaleć i zwrócić na siebie uwagę powinni postawić na zielone albo granatowe modele. Pamiętać należy jednak o tym, że z nietypowymi kolorami bardzo łatwo jest jednak popełnić błąd. Osoby, które nie znają się na modzie mogą mieć problem, aby takie buty prawidłowo zsynchronizować z pozostałymi elementami garderoby.

Nie tylko kolor ma znaczenie

Jeżeli chodzi o monki buty to olbrzymie znaczenie ma nie tylko kolor, ale również rodzaj materiału. W dzisiejszych czasach wspaniałą alternatywą dla skóry licowej jest zamsz, który po długiej przerwie powraca do mody i coraz częściej można go spotkać na ulicy. Zamszowe monki doskonale prezentować będą się z zestawami koordynowanymi.

O czym? należy pamiętać

Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że zakup nowych butów monki, to tak naprawdę połowa drogi do sukcesu, ponieważ bardzo ważną kwestią jest ich odpowiednia pielęgnacja. Butów skórzanych nie można przechowywać przy kominku albo kaloryferze. Do pastowania butów warto używać oryginalnego wosku i specjalnego kremu. Przy polerowaniu warto zaś skorzystać z pomocy szczotek z naturalnego włosia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: