kuszące koronkowe stringi

Jak wybrać najlepsze stringi?

Stringi są niezwykłym rodzajem bielizny. Ich głównym zadaniem jest eksponowanie pośladków oraz podkreślanie walorów noszącej je osoby. Wymyślono je po to, by uniknąć odcinania się linii bielizny spod obcisłych ubrań. Obecnie nosi się je do każdej stylizacji. Ale jak je wybrać?

Stringi nie muszą być nudne

Najbardziej popularne modele stringów są wykonane z gładkiego kawałka bawełny. Składa się on z trójkąta z przodu oraz cienkiego paska materiału – z tyłu. Pasek ten wygląda trochę jak sznurek, stąd też pochodzi nazwa stringów. Na rynku dostępne są liczne wariacje na ich temat. Począwszy od ciekawych materiałów z kolorowymi nadrukami (np. w bohaterów ulubionych kreskówek) aż po piękne ozdoby. Najbardziej popularną ozdobą są koronkowe wstawki. Mogą one być niewielkie i bardzo seksowne albo być całkiem rozbudowane. Dostępne są modele, w których koronka przykrywa niemal całe pośladki, pomimo że są to stringi. Wykorzystywanie koronki jest najstarszym sposobem na równoczesne odkrycie i przysłonięcie wybranych fragmentów ciała.

W dobrym rozmiarze

Przy wyborze stringów i każdego innego rodzaju bielizny, kluczowy jest właściwy dobór rozmiaru. Majtki nie mogą być workowate. Muszą dobrze przylegać, ale nie mogą powodować obtarć. By bielizna była wygodna, a jej noszenie – komfortowe, musi być dobrze dobrana pod względem jej wielkości. Szukając odpowiedniego rozmiaru, warto sugerować się obwodem bioder. We większości sklepów dostępne są tabele rozmiarów, które wyrażają je również w centymetrach. Ważna jest też długość krocza majtek, bo od niej zależy jak bardzo będą przylegać. Różne typy bielizny charakteryzują się odmiennymi cechami. Istnieją też wyraźne różnice pomiędzy modelami reprezentującymi ten sam typ. Dobrze jest więc przemyśleć każdy zakup i upewnić się, że będzie on dobry.


Opublikowano

w

przez

Tagi: