seksowna bielizna erotyczna

Jaką bieliznę erotyczną można znaleźć?

Każdy sklep z bielizną ma w swej ofercie zmysłowe propozycje, jednak typowa erotyczna bielizna oferowana jest przede wszystkim przez sex shopy. W miejscach takich nie brakuje też propozycji dla panów, takich jak różnego rodzaju bokserki, slipy czy stringi, jednak prym wśród takich propozycji zdecydowanie wiodą produkty dla kobiet.

Klasyczne zestawy

Podstawową kategorią produktów w dziedzinie bielizny erotycznej dla kobiet są komplety majtek i biustonoszy. Oczywiście możliwe są wszelkie wariacje na ten temat, nie tylko jeśli chodzi o materiały, z jakich produkty te są wykonywane, ale też fasony. Panie mogą więc wybierać między różnymi rodzajami majteczek – figami, szortami i stringami, a także staników – możliwe są klasyczne zabudowane modele, jak również staniki półotwarte czy otwarte. To, co się wybierze, uzależnione jest wyłączne od preferencji i oczekiwanego efektu wizualnego.

Dodatki bieliźniane

Bielizna damska seksowna nie może też obyć się bez dodatków, które są świetnym uzupełnieniem kompletów lub też wybierane są samodzielnie. Prym wiodą oczywiście pończochy, które dostępne są w wersji samonośnej, jak i przeznaczone do noszenia z pasem. Znaleźć można całe komplety (nawet połączone ze sobą na stałe), jak również kupować osobne pasy, których forma bywa bardzo różna. Do dodatków erotycznych należących do bielizny należą też zmysłowe rajstopy, które są alternatywą dla pończoch, nieco rzadziej wybierane podwiązki, a także eleganckie, a jednocześnie prowokujące rękawiczki. Do grupy pończoch i rajstop można też zaliczyć seksowne bodystocking, czyli rodzaj kombinezonu wykonanego z przejrzystej siateczki.

Dla mniej odważnych kobiet

Wyżej wymienione produkty są najchętniej wybierane przez kobiety, które lubią prowokować i nie mają oporów przed ukazywaniem swojego ciała. W przypadku tych pań zaś, które są niezadowolone ze swej figury lub po prostu wolą stonowany efekt, bielizna erotyczna ma do zaproponowania całą gamę peniuarków, koszulek nocnych i szlafroków. Odkrywają one mniej ciała, a ich charakter jest bardzo zmysłowy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: