bordowa sukienka z falbanką

Jaki kolor sukienki?

Wybierając sukienkę nie bez znaczenia jest jej kolor. Poszczególne odcienie mogą sprawdzić się przy konkretnych okazjach. Białe sukienki to rozwiązanie przy nieformalnych obiadach czy imprezach organizowanych wczesnym wieczorem. Natomiast czarne sukienki są w stanie sprawdzić się niemal przy każdej okazji.

Najlepsze kolory do pracy


Wybierając sukienki, które mają być wykorzystane przy kreacjach do pracy niezbędne jest kierowanie się dress codem. Jednak nie w każdej firmie obowiązuje bardzo konserwatywny dress code. Natomiast zawsze warto jest decydować się na takie sukienki do pracy, które są stonowane. Postawić można na:

  • sukienki w odcieniach szarości
  • sukienki brązowe dopasowane do koloru skóry
  • granatowe czy ciemnoniebieskie sukienki, gdy realizuje się pracę, gdzie wymagany jest kontakt z klientami.

Kolory sukienek na wieczór


Przy wybieraniu sukienek wieczorowych można postawić na czerwień, purpurę, kobalt. Ciekawym pomysłem może być bordowa sukienka z falbanką. Oczywiście wiele zależy od okazji oraz sylwetki. Przy eleganckich okazjach bordowe sukienki z falbanką są w stanie doskonale się sprawdzić, gdy kobalt czy bordo są postrzegane jako eleganckie kolory. Jeśli okazja pozwala na większe eksperymenty można zdecydować się na bardziej odważne kolory, do których zaliczyć można choćby pomarańczowy. Natomiast decydując się na taką kolorystykę trzeba mieć pewność, że okazja pozwala na założenie elementu stroju w odważnych kolorach.


Opublikowano

w

przez

Tagi: