damska sukienka modna

Jakie suknie muszą się znaleźć w kobiecej szafie?

Kobieca szafa zawsze jest za mała i ubrania z ledwością się w niej mieszczą. Co przede wszystkim powinno się w niej znaleźć, aby panie mogły się czuć komfortowo? Na jakie materiały czy kroje sukienek postawić?

Klasyczna elegancja

Bez wątpienia klasyczna mała czarna powinna się znaleźć w szafie każdej kobiety. Niezależnie od kroju warto znaleźć na nią miejsce, a najlepiej zainwestować w taką z dobrej jakości materiału. Dla pań, które wolą nosić spodnie oczywiście może to być jeden ulubiony krój w kolorze czarnym albo modnym ostatnio granacie. Ten kolor zdaje się zastępować królującą do niedawna czerń. Żakiet w stonowanym kolorze pięknie wykończy każdą sukienkę.

Trochę kolorów

Z pewnością warto posiadać sukienki damskie w nieco żywszych kolorach. Najczęściej letnim i zwiewnym sukienkom towarzyszy kolorowa kolorystyka pasków albo kwiatów. Niezależnie czy wybierzemy krótką czy długą wersję, warto mieć taką w swojej szafie. Niektóre modne sukienki z powodzeniem przetrwają wiele sezonów i z przyjemnością będziemy po nie sięgały nawet po latach.

Coś ciepłego

Często zimą zapominamy o sukienkach na rzecz ciepłych spodni, a przecież nie musimy tego robić – sukienki damskie są przecież szyte również z grubszych i cieplejszych materiałów. Nie musimy rezygnować z nich tylko dlatego, że na dworze jest mróz. Warto dobrze rozejrzeć się i poszukać taką, w której będziemy dobrze się czuły nawet w zimne dni.

Nasz styl przede wszystkim

Pamiętajmy, aby nie zapełniać szafy strojami, które są modne, ale nie założymy ich ani razu. Piękna sukienka, która nie będzie na nas dobrze wyglądała jedynie zajmuje miejsce w szafie. Weźmy to pod uwagę, gdy następnym razem zapragniemy kupić do szafy coś modnego.


Opublikowano

w

,

przez

Tagi: