Koszulki – zrób własny print lub stwórz coś wyjątkowego na prezent

Prezenty gwiazdkowe bywają rozmaite. Jedne są dobrane pod konkretną osobę, inne mają charakter masowy i są identyczne. Ta druga sytuacja ma miejsce zwłaszcza w przypadku prezentów firmowych.

Kto daje swoim pracownikom koszulki z własnym nadrukiem w formie prezentu?

Na pewno właściciele dużych sklepów, którym pozostała jeszcze duża partia tego rodzaju wizytówek. Wiadomo przecież, że nie będą oni w stanie sprzedać koszulek przed końcem kalendarzowego roku. Toteż wolą je rozdać podwładnym i przy okazji upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Kto daje swoim pracownikom koszulki z własnym nadrukiem w formie prezentu?

W ten sposób sprawa pracowniczych upominków też zostanie odhaczona. Po tego typu podarki sięgają też sklepy odzieżowe i drukarnie. One również opróżniają magazyny, a koszulki, które się nie sprzedały- pasują jak ulał jako forma świątecznej gratyfikacji dla pracowników. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o ofercie koszulek, koniecznie poznaj: https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/koszulki-z-nadrukiem/

A czy koszulki z własnym nadrukiem mogą być upominkiem dla osób postronnych niezwiązanych z handlem oraz poligrafią?

Ależ oczywiście. Przecież nikt nie powiedział, że są one słabej jakości. Jeżeli ma się pewność, że tego rodzaju upominek ucieszy osobę obdarowaną, to nie ma przeszkód, żeby po niego sięgnąć. Prezenty bywają rozmaite i nie ważne, co jest akurat na upominkowym topie. Tylko liczy się to, co się komu spodoba.

W końcu o gustach się nie decyduje. Co do ceny za koszulki z własnym nadrukiem, to cechują się one sporą rozpiętością. To wszystko dlatego, że nie każdy druk jest takiej samej wielkości. Toteż rzeczą naturalną i bezdyskusyjną jest, iż za te obszerniejsze i bardziej wyszukane- trzeba zapłacić nieco więcej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: