maseczka ochrona

Maseczka ochronna dla zdrowia i urody

Maski ochronne ogarnęły świat w ostatnim czasie. Noszenie takowych nie jest czymś wstydliwym, mimo że rok temu taka była powszechna opinia. Wiele osób skarży się na wiele problemów związanych z noszeniem maseczek ochronnych: problemy z oddychaniem, wypryski na twarzy, plujące okulary. Jednak problem tkwi w głównej mierze ze złego doboru materiału.

Bawełna idealna na wszystko
Maseczki ochronne z bawełny (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Maseczki-ochronne-535.html) niosą wiele korzyści zdrowotnych. Odpowiednio dezynfekowana i czyszczona maseczka spowoduje, że wypryski na twarzy nie będą miały miejsca. Czysty i delikatny materiał będzie działał jak ochrona również dla skóry. W cieplejsze dni dwuwarstwowa maseczka będzie wystarczająco chronić, natomiast trzywarstwowa ociepli twarz w zimie.

Moda na bawełnę
Aktualnie bawełniane maseczki ochronne występują w wielu wzorach i kolorach. Dopasowanie maseczki do odzieży wierzchniej nie będzie wyzwaniem, gdyż w sklepach zasób produktów jest ogromny i każda osoba znajdzie coś dla siebie. Klasyką będzie czarna maseczka, która wpasuje się w każdy styl i kolor, jednak w ponure dni warto zaszaleć i założyć na siebie kolor, np. czerwony lub żółty. Im większa ilość maseczek, tym łatwiej o zachowanie higieny i możliwość częstszego ich prania.

Warto również wspomnieć, że maseczki bawełniane będą najlepsza opcją również dla najmłodszych dzieci. Dla kilkulatka również można wybrać kolorowe maseczki w zabawne wzorki lub postaci z bajek, a na pewno nie będą narzekać na obowiązek ich noszenia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: