koszulka z nadrukiem

Miejski szyk ubraniowy

Hip – hop czy szerzej ujmując styl i moda ulicy – streetwear to sposób ubierania się preferowany przez ogromne rzesze młodych ludzi na całym świecie. Zatłoczone deptaki, promenady nad jeziorami czy bulwary nadrzeczne to miejsca spotkań, biesiad, jazdy na desce czy rolkach oraz wielu innych aktywności, które są udziałem młodych mieszkańców miast. Aby chwile spędzane w przestrzeni miejskiej były czasem radości i rzeczywistej swobody młodzi potrzebują odzieży – stylowej, solidnej, wygodnej a nade wszystko odmiennej od sposobu ubierania się dorosłych.

Koszulka powie, kim jesteś.

Strój młodzieżowy bez koszulki tutaj – niemożliwe! Koszulka musi być a w dodatku nie jest ona zwykłym kawałkiem bawełny bieliźnianej, tylko przekazem medialnym. Każda grafika na koszulce to manifest stylu, poglądów politycznych czy społecznych, światopoglądu czy miernik poczucia humoru.

Koszulki muzyczne z nadrukiem to informacja o gustach muzycznych. Noszenie T-shirtu z wizerunkiem ulubionych zespołów czy wykonawców to sprawdzony sposób na nawiązywanie kontaktów z innymi miłośnikami zespołu czy danego gatunku muzycznego – dobra metoda dla nieśmiałych, którzy mają problem z nawiązywaniem znajomości.

Koszulka z nadrukiem muzycznym zamiast kwiatów.

Koszulka to najlepszy prezent dla każdego młodego człowieka. Ale uwaga – jeśli nie znamy poglądów tegoż, albo nie mamy pojęcia o jego preferencjach muzycznych, lepiej zapytajmy o treść grafiki, zanim złożymy zamówienie w sklepie internetowym z modą młodzieżową lub dokonamy zakupu. Obciachowy zespół czy wykonawca na pewno wyląduje na dnie szuflady z niechcianymi prezentami.


Opublikowano

w

przez

Tagi: