Buty Palladium Baggy białe

Modne buty Palladium dla kobiet

Wśród obuwia są takie marki i modele, które z upływem lat nie tracą na popularności, a wręcz zyskują. Mało tego, nie brak jest takich modeli, które pozostają niemal niezmienne, jeśli chodzi o wygląd i fason, a mimo to wciąż są chętnie noszone.

Buty Palladium Pallabrouse Baggy After Dark ChocoWśród wielu firm mogących się pochwalić właśnie takim ponadczasowym obuwiem jest francuska firma Palladium. To firma, która istnieje niemal sto lat, a buty produkuje od kilkudziesięciu. W ofercie firmy jest obecnie wiele modeli butów, ale wszystkie łączy ponadczasowy krój wywodzący się z pierwszego modelu o nazwie Pampa. To trapery, które cechował prosty wygląd oraz wysoka trwałość. Do dziś buty te utrzymują swoją renomę, a do tego w ofercie jest wiele różnych modeli. Są one popularne również wśród kobiet.

Modne obuwie firmy Palladium dla kobiet

Wśród obuwia firmy Palladium dominują trapery. Jednak asortyment wzorów jest tak duży, że są to buty, które pasują na wiele okazji, niekoniecznie na wypady w teren. W efekcie najmodniejsze fasony damskich butów Palladium można śmiało nosić na co dzień i oczywiście niekoniecznie w terenie. Buty Palladium są idealne na wyjścia na miasto, na wycieczki poza czy na wiele innych okazji, ponieważ pasują do rozmaitych kreacji.

Buty Palladium w dużym asortymencie wzorów i kolorów

Przeglądając ofertę butów Palladium, rzuca się w oczy oryginalna kolorystyka. Choć to głównie buty w typie traperów, to produkowane są w wielu kolorach, a wśród nich są takie, które mogą się wydawać nietypowe dla takiego fasonu obuwia. Poza traperami najmodniejsze Palladium buty to trampki oraz sneakersy. Tak szeroki asortyment powoduje, że to buty na wszystkie pory roku.

Poza walorami wizualnymi, jednym z największych atutów butów Palladium jest wysokiej jakości gumowa podeszwa. Firma Palladium produkowała kiedyś bowiem właśnie wyroby gumowe i te materiał jest jej specjalnością.


Opublikowano

w

przez

Tagi: