Vans 7Store

Modne buty Vans dostępne bez problemu w Polsce

Buty Vans SK8Vans to marka obuwia dobrze znana na całym świecie. Buty Vans, które zaprojektowano z myślą o osobach parających się skateboardingiem, wkrótce stały się popularne również poza skate parkami i stały się z czasem kultowymi butami miejskimi. Dziś są one noszone jako buty codzienne. Popularne są na całym świecie, a nosi je nie tylko młodzież, lecz także dorośli. Na polskim rynku również są one szeroko dostępne. Miłośnicy butów Vans mogą je nosić przez cały rok, ponieważ firma wypuściła również kolekcje zimowe.

Buty Vans – legendarne buty rodem z Kalifornii

Buty Vans zostały wymyślone w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, a ich historia ma kilkadziesiąt lat. Jednak wkrótce znane stały się nie tylko w całych Stanach, lecz także poza nimi. Dziś modne obuwie Vans noszone jest na całym świecie. To, co klientom spodobało się w tych butach to oryginalny design, wygoda noszenia, a także duża odporność na zniszczenia. Nadawały się one więc idealnie dla ludzi młodych, którzy poszukiwali trwałego obuwia do codziennego noszenia. Obecnie buty te służą już nie tylko do jazdy na desce, ale przede wszystkim sprawdzają się idealnie jako buty codzienne.

Buty Vans nie tylko dla młodzieży

Jak to w przypadku każdej popularniej kolekcji obuwia tego typu, z jednego fasonu oferta firmy rozrosła się do wielu. Dziś najmodniejsze buty Vans 2017 dostępne są w tak licznym asortymencie, że nie ma problemu z tym, aby każdy, kto je, lubi znalazł fason czy kolor odpowiedni dla siebie. Mało tego, najwierniejsi fani marki mogą teraz nosić Vansy przez cały rok. Na rynku dostępne są już bowiem buty Vans z kolekcji Zima 2017, które śmiało można zakładać przy niskich temperaturach. Mają one bowiem wysoką cholewkę sięgającą poza kostkę i są docieplane. Dostępne są w wersjach damskiej i męskiej, choć buty Vans zaliczane są generalnie do obuwia typu unisex.


Opublikowano

w

przez

Tagi: