pas do pańczoch

Pas do pończoch-czy warto?

Każda z pań z całą pewnością chce się czuć i wyglądać wyjątkowo. Szczególnie ważne jest to dla nich w sytuacjach intymnych. Z racji tego, że panowie są z reguły wzrokowcami, panie starają się jak najlepiej rozbudzić ich zmysły. Zwykle wiec starannie skupiają się na tym by idealnie skompletować bieliznę na romantyczny wieczór. Okazuje się jednak, że nawet najlepsza bielizna może prezentować się jeszcze lepiej i podkreślać kobiece atuty. Wówczas warto zdecydować się ma pas do pończoch, który rozbudzi męskie zmysły.

Pas do pończoch wraca do łask!

Pasek do pończoch absolutnie nie jest nowym wynalazkiem. Niemniej jednak dawniej służył on paniom w konkretnym celu. Żadna szanująca się dama nie mogła bowiem pozwolić na to, by jej pończochy przypadkiem się zsunęły i zbyt wiele odsłoniły. Dawniej pas do pończoch był raczej funkcjonalnym dodatkiem, bez którego kobiety po prostu nie wyobrażały sobie życia. Obecnie jednak ten dodatek przyjmuje całkiem inne znaczenie. Nie da się ukryć, że na co dzień panie nie korzystają już tak chętnie z pończoch. Zastąpiły je samonośne rajstopy bądź inne podkolanówki ze ściągaczami, które utrzymują się na kobiecych udach bez żadnej pomocy. Niemniej jednak wspomniany już pas do pończoch obecnie stał się niesamowicie atrakcyjnym i co najważniejsze wyjątkowo seksownym oraz kobiecym dodatkiem. Panie doceniają przede wszystkim jego walory estetyczne i sposób w jaki nadaje on całej sylwetce jeszcze dokładniejszych proporcji. Co więcej pas ten jak żaden inny dodatek, skutecznie oddziałuje na męska wyobraźnie. Panie chętnie stosują go w połączeni z niezwykle seksowna i uwodzicielska bielizną, dzięki czemu żaden mężczyzna nie jest się im wstanie oprzeć. Co najważniejsze jednak taki dodatek skutecznie podnosi kobiecą pewność siebie i sprawia, że każda z pan może poczuć się absolutnie wyjątkowo, czyli tak jak na to zasługuje.

pańczochy

Jak dobrać pas do pończoch?

Pas do pończoch jak np. ten tutaj z cała pewnością może stać się najlepszym przyjacielem kobiety. Niemniej jednak zadaniem każdej z nich jest poświęcenie chwili czasu na to, by go odpowiednio dobrać. W związku z tym przed zakupem panie powinny zwrócić szczególna uwagę na:

  • rozmiar- musi być in dobrany perfekcyjnie tak, by pas nie zsuwał się z linii bioder, a także by nie był zbyt mocno opięty, co może znacznie ograniczyć komfort i swobodę.
  • kolor- pasy te występują w wielu różnych kolorach, panie wiec powinny zwrócić uwagę na to, by jak najlepiej dopasować go do koloru bielizny. Wówczas całość będzie się idealnie prezentować.

Opublikowano

w

przez

Tagi: