peniuar

Peniuar – siła nowoczesnej kobiety

Współczesne kobiety niczym nie przypominają kobiet przeszłości, gdyż są wolne oraz równe mężczyznom i mogą tę niezależność śmiało komunikować, co czyni tę epokę najwspanialszym okresem w dotychczasowych dziejach ludzkości nie tylko dla samych kobiet, ale i dla panów, którzy kochają kobiety silne i niezależne. Komunikować ten stan rzeczy można między innymi przez damski ubiór, a jednym z najlepszych tego przykładów jest peniuar.

Peniuar — element garderoby

Peniuary były bardzo popularne w okresie renesansu i oświecenia, jednak różniły się mocno od swych współczesnych odpowiedników, które w przeciwieństwie do dzisiejszego kokieteryjnego szlafroczka, zakrywały skrzętnie kobiece ciało, strzegąc jego tajemnic. Zakładało się je na bieliznę i można było w nich przyjmować gości i w żadnym wypadku nie miały one konotacji ściśle erotycznych, chociaż były pięknie zdobione oraz niezwykle kobiece.

Współczesny peniuar jednym z asów w rękawie współczesnej kobiety

Współcześnie peniuar może być po prostu zamiennikiem szlafroka i rodzajem podomki, jednak najchętniej noszony jest po to, by podkreślić swoje atuty i zakomunikować gotowość do pikantnej zabawy. Odpowiednio dobrany peniuar podrasuje każdy typ sylwetki, zwłaszcza w przypadku, gdy dobrze skomponuje się go z innymi elementami, takimi jak halka, stanik, gorset, figi, stringi oraz inne elementy garderoby, które możemy znaleźć w sklepach bieliźniarskich.

Odpowiednio skomponowany zestaw potrafi rozgrzać mężczyzn do białości i sprawić, że to panie przejmą inicjatywę, tak więc niewiele jest elementów garderoby, które mogą w większym stopniu podnieść kobiecą pewność siebie w sypialni. Seksowny peniuar powinien znajdować się w garderobie każdej nowoczesnej i wyzwolonej kobiety, która chce iść z duchem czasu, a nawet wybiec nieco w przyszłość.


Opublikowano

w

przez

Tagi: