Ponadczasowe, modne obuwie Vans Old Skool

Nie ma chyba skatera, który by nie znał trampek marki Vans. To właśnie miłośnicy jazdy na deskorolce wypromowali sportowe buty tej firmy. Idealnie przylegająca to deski podeszwa gwarantowała doskonałą przyczepność i wygodę podczas ewolucji na deskorolce. Z czasem tego rodzaju obuwie stało się coraz bardziej popularne, a pod koniec XX wieku każdy młody człowiek marzył, aby stać się szczęśliwym posiadaczem czarnych trampek z charakterystycznym logo marki.

Najmodniejsze fasony Vans Old Skool

Moda na trampki nie przemija, zmieniają się tylko ich fasony. Najchętniej są noszone przez młodzież, ale po klasyczne ich modele sięgają także osoby w dojrzałym wieku. Nie brakuje również gwiazd i celebrytów, którzy zakładają modne obuwie Vans Old Skool i lansują się w nim nawet na czerwonym dywanie. Najpopularniejsze aktualnie trampki są wzorowane na modelach, które święciły triumfy popularności u schyłku dwudziestego wieku. Najmodniejsze buty Vans Old Skool 2017 to czarne, tekstylne buty na białych, gumowych podeszwach, ozdobione charakterystycznym białym paskiem. Te trampki są uwspółcześnioną zrekonstruowaną wersją modelu, który cieszył się popularnością niemal 40 lat temu. Dziś nieco odmłodzony powraca w wielkim stylu.

Must have sezonu

Po najmodniejsze w tym sezonie fasony Vans Old Skool sięgają niemal wszyscy. Już wiosną kultowe trampki pojawiały się na wybiegach, najbardziej znanych i lubianych marek. Co więcej, Vans rozpoczął również ścisłą współpracę z kilkoma firmami produkującymi najmodniejszą odzież, co niewątpliwie przysporzyło popularności marce.   W modnym obuwiu Vans Old Skool można się z powodzeniem pokazać na różnych imprezach i na pewno nie będzie się posądzonym o brak gustu. Trampki doskonale wpasowują się w młodzieżowy styl, ale równie dobrze harmonizują z klasycznymi stylizacjami.


Opublikowano

w

przez

Tagi: