buty Pinko

Sieciówka i butik premium włoskiej marki czyli gdzie kupować by dobrze wyglądać

Dobry styl wcale nie musi oznaczać wydawania grubych tysięcy na ubrania i dodatki. Tak naprawdę jest wręcz na odwrót – trzeba wiedzieć jak łączyć ze sobą rzeczy z różnych przedziałów cenowych, tak by dobrze wyglądać, ale mieć też pieniądze na inne przyjemności niż tylko ciuchy.

 

Co kupić w markowym butiku włoskiej marki?

buty PinkoWłoskie marki od dawna słyną z doskonałej jakości butów i torebek. Włosi po prostu uwielbiają galanterią skórzaną i są mistrzami w jej tworzeniu. Dlatego właśnie dodatki takie jak  paski, portfele i torebki, a także buty warto jest kupować w droższych markach. Jeżeli kogoś stać tylko na jedną rzecz z Pinko czy Guess, niech to będą buty albo torebka a nie jeansy. Spodnie czy t-shirt nigdy nie zrobią tak dużego wrażenia jak galanteria skórzana. Ciuchy lepiej kupować w zwykłych sieciówkach.

Po prawej – zdjęcie butów pinko z tej strony

Ubrania z sieciówki

Sieciówki takie jak Zara czy Bershka, które są tak bardzo popularne w naszym kraju z powodzeniem można traktować jako główne miejsce zaopatrzenia się w dżinsy. Prawda jest taka, że drogie marki premium bardzo często szyją swoje spodnie w tych samych fabrykach w Indiach i Bangladeszu, w którym szyją tańsze sieciówka. Jednym słowem nie ma sensu wydawać niepotrzebnie dużo na t-shirt czy spodnie, lepiej te pieniądze zainwestować właśnie w dodatki. Poza dobrej jakości butami czy torebką można sobie kupić na przykład okulary, te od drugiej marki mają naprawdę dobre filtry i świetnie chronią przed szkodliwym promieniowaniem. To znów zupełnie inna jakość niż na przykład okulary ze zwykłej sieciówki typu hm.


Opublikowano

w

przez

Tagi: