kolorowe podkolanówki

Skarpetki sposobem na nudną stylizację

Kto by pomyślał, że nadejdą czasy, w których skarpetki będą grały w stylizacji pierwsze skrzypce. I bynajmniej nie chodzi tutaj tylko o stylizacje dziecięce. Dzisiejsza moda pozwala zaszaleć także dorosłym. Skarpetki w jaskrawych kolorach i z różnymi, zwłaszcza śmiesznymi wzorami oraz napisami są jak najbardziej na czasie.

Pozwól się wyróżnić

Jednakowość i bylejakość już jest niemodna. W dobrym guście jest poszukiwanie elementów garderoby, które pozwolą nam wyrazić swój charakter, nastrój, osobowość. Skarpetki kolorowe mogą nawiązywać także do naszego hobby. Fajne produkty znajdziesz w sklepie Multirenowacja.

kolorowe podkolanówki

Jakie motywy są modne? Tak naprawdę nie ma czegoś takiego modne czy niemodne wzory. Wszystko zależy od naszych preferencji. Skarpetki mogą być w motywy roślinne, zwierzęce, geometryczne. Mniej lub bardziej zabawne. W kolorach pastelowych lub jaskrawych. Bardziej odważni mogą nawet założyć skarpetki, która jedna jest w innym kolorze niż druga. Warto również posiadać w swojej garderobie skarpetki ze śmiesznymi napisami i komunikatami.

Męskie czy damskie

To naprawdę nieważne. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą nosić zabawne skarpety, niezależnie od tego w jakim są wieku. Nie należy się obawiać noszenia finezyjnych, eleganckich skarpetek. Oczywiście, nie zawsze nasza praca pozwala na założenie tak ekstrawaganckiego elementu ubioru. Jednak jest wiele okazji ( imprezy, spotkania ze znajomymi, wieczory w domu i inne), podczas których kolorowe skarpetki będą doskonałym wyborem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: