Sneakersy damskie na koturnie – hit czy kit?

W tym sezonie ogromną popularnością cieszą się sneakersy damskie. To odważne połączenie obuwia sportowego i obuwia na wysokim obcasie. To buty, które stanowią oryginalną propozycję dla odważnych i nietuzinkowych kobiet.

Rosnąca popularność butów damskich na koturnie

Chociaż popularność w Polsce kultowych sneakersów damskich w sklepach wzrosła dopiero w ostatnich latach, wbrew pozorom ten model buta ma już długą historię. Pierwsze próby z połączeniem obuwia sportowego z koturnem miały miejsce już w latach 90. Dostępne wtedy modele nie spotkały się jednak z entuzjazmem. Były bardzo niedopracowane i kojarzyły się z kiczem.

sneakersy welurowe na koturnie z kokardą

Buty dla odważnych i nietuzinkowych kobiet

Sneakersy na koturnach, które dostępne są w sklepach dzisiaj, prezentują się o wiele lepiej. Często charakteryzują się ciekawym, oryginalnym designem, intensywnymi kolorami. Takie buty od razu przyciągają uwagę i pozwalają wyróżnić się z tłumu.

Kupując sneakersy damskie na koturnie warto wybierać wysokiej jakości modele renomowanych firm. Tanie, chińskie podróbki takich butów będą prezentować się szczególnie tandetnie. Dodatkowo kupując sneakersy na koturnie warto zwracać uwagę na ich konstrukcję i stabilność. W przeciwnym wypadku nie trudno nabawić się kontuzji.


Opublikowano

w

przez

Tagi: