modne swetry w serek

Swetry w serek

Wiosna jest idealną porą na to, aby zrobić porządek w swojej szafie i zadecydować o tym, jakie ubrania są nam jeszcze potrzebne na to, aby dumnie przywitać nową porę roku. W tym celu zawsze warto posegregować ubrania na te, które noszone były zimą, oraz na te, na które pora dopiero nadejdzie.

Jakie ubrania warto kupić wraz ze zmianą sezonu?

modne swetry w serekZ całą pewnością kobiety i mężczyźni powinni zwrócić uwagę na swetry w serek. Dlaczego? Ponieważ wiosna to idealna pora roku na to, aby porzucić grube kurtki i zamiast tego zacząć nosić swetry oraz sweterki. Męski sweter w serek zawsze wygląda bardzo gustownie, a pod niego można zawsze założyć, albo koszulkę na ramiączkach (gdy nie chcemy, aby była ona widoczna), albo koszulę, której kołnierzyk będzie znajdował się na zewnątrz. Takie połączenia zawsze są super modne i warto wykorzystać je także w swoich stylizacjach. Wiosna to idealny czas, aby zmienić coś w swoim wyglądzie i myślę, że zmiana stylizacji także będzie doskonałym pomysłem i pierwszym krokiem ku zmianom.

Dla kobiet na wiosnę warto wybierać sweterki w jasnych, pastelowych odcieniach, które będą stanowić doskonałą bazę do wiosennych stylizacji. O ile zimą zazwyczaj królują swetry ze splotem przypominającym warkocz, wiosną warto postawić na gładkie i ponadczasowe modele. Idealnie sprawdzą się też sweterki ozdobione perełkami, ponieważ w dalszym ciągu jest to bardzo gorący trend i szczerze mówiąc, nic nie zapowiada się na to, aby szybko miało się to zmienić. Perełki na rękawach wciąż są więc obowiązkowym dodatkiem i urozmaiceniem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: