modne apaszki damskie
Moda,  Modne trendy

W jaki sposób nosić apaszki damskie?

Siła drobnych dodatków do stylizacji jest nieoceniona. Trudno co chwilę kupować nowe ubrania, które są po prostu drogie. Świetne dodatki to coś innego. Zwykle kosztują dużo mniej, a potrafią odmienić każdą stylizację, za każdym razem nadając jej trochę innego charakteru. Warto docenić apaszki damskie, które można kupić z jedwabiu lub wiskozy.

Apaszka damska na tysiąc sposobów

Modne apaszki występują w różnych rozmiarach. Te najmniejsze świetnie spełniają się jako poszetki. Wystarczy włożyć je w kieszonkę w marynarce lub żakiecie, aby nadać swojej stylizacji odrobinę męskiego charakteru. Malutką apaszką można zawiązać również na nadgarstku. Będzie wtedy pełniła funkcję bransoletki. Z powodzeniem można połączyć ją na przykład z zegarkiem na skórzanym pasku. Większe apaszki perfekcyjnie nadają się do noszenia przy szyi. Można wiązać je różnorodnie, wykładając na wierzch marynarki, albo chowając na przykład pod kołnierzykiem koszuli lub sukienki koszulowe. W ten sposób apaszka zastępuje biżuterię, zdobi, rozświetla twarz, podkreśla makijaż.

Modne apaszki na jesień

Minimalistki, które cenią ubrania proste, bez zbędnych ozdób, za pomocą apaszek mogą zawsze odmienić trochę swoją stylizację i i nadać jej bardziej kobiecy charakter. W przypadku apaszek nie trzeba bowiem być minimalistą. Można sięgać po różne wzory i kolory. Na jesień perfekcyjnie sprawdzają się apaszki w desenie zwierzęce, na przykład w panterkę. Poza tym zawsze pięknie prezentują się też tak zwane wzory krawatowe. Inna opcja to apaszki w różne abstrakcyjne wzory, a także w kwiaty. 

Możliwość komentowania W jaki sposób nosić apaszki damskie? została wyłączona