Wybierz najlepsze dla siebie

botki Arturo Vicci

Na szpilce, na koturnie, na obcasie, a może zupełnie płaskie? Jakie są ulubione botki damskie? Z pewnością zdań jest tyle samo, ile kobiet, bo każda kieruje się czym innym i ma odmienne upodobania.

Komfort przede wszystkim

Jeżeli cenimy sobie wygodę to z pewnością najlepszym wyjściem będą te płaskie, które spokojnie można nosić cały dzień, nawet jeżeli jesteśmy na nogach przez wiele godzin. Wśród nich znajdziemy takie zupełnie płaskie, ale nie brakuje też takich na minimalnej wysokości obcasie dla tych pań, które jednak muszą mieć stopę chociaż trochę na podwyższeniu. Dużą popularnością cieszą się też te na platformach, dzięki którym noga na pewno wygląda smuklej, ale są zdecydowanie bardziej komfortowe, niż te na wysokim obcasie. Świetnie wyglądają one zestawione ze spodniami typu rurki, ale nie tylko, z powodzeniem założymy je też do sukienki

Klasyczna elegancja

Jak co sezon, nieodmiennym zainteresowaniem cieszą się też botki na szpilce, w których wiadomo, że noga wygląda zawsze najlepiej. Szpilka nie musi być wcale bardzo wysoka, tutaj wszystko zależy od tego, na ile odporna jest dana pani i do czego jest przyzwyczajona. Czarne botki damskie na szpilkach to obowiązkowy element w każdej garderobie, ponieważ wspaniale pasują one nie tylko do spódnic czy sukienek, ale również do wielu modeli spodni, od jeansów po dzwony. Świetnie sprawdzą się nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także przy innych wyjątkowych okazjach i na cod dzień, bo przecież każda z nas pragnie czuć się wyjątkowo przez cały czas.


Opublikowano

w

przez

Tagi: