kobiety w spódnicach i sukienkach

Wymarzona spódnica – jak jej szukać?

Spódnice damskie to bardzo charakterystyczne części garderoby niejednej z pań. Pomijając fakt, że każda pani ma je w swojej szafie to dodać należy, że nie w każdym fasonie jest jej do twarzy. Fasonów spódnic jest wiele, samych jej długości tylko trzy. Wybór odpowiedniej spódnicy nie jest łatwy.

Wymarzona spódnica

Każda pani jest inna i w zależności od jej figury pasuje do niej inna spódnica. Ogólnie uznać można, że dla sylwetki typu gruszka, najlepiej będzie pasować spódnica o kształcie litery A czyli dluga spodnica, dla sylwetki klepsydra, sprawdzi się spódnica ołówkowa, zaś sylwetka typu kolumna, powinna nosić spódnice w typie bombka.

Natomiast panie, których sylwetka przypomina literę T skłaniać się powinny ku spódnicom plisowanym, z falbanami.

Czynnikami, które określają na jakie okazje należy nosić dane spódnice są:

  • materiał,
  • faktura,
  • kolor.

Dla większości pań, spódnice damskie eleganckie to stylizacje, w których łączą się proste, ołówkowe, klasyczne spódnice  ze szpilkami i z białą bluzką. Jednak czy tak do końca ta klasyka jest wymarzona?

Odrobina szaleństwa

Spódnice też powinny być trochę szalone a niektóre panie nie powinny bać się z nimi eksperymentować. Zawsze najważniejszy jest fakt, by to co się ma na sobie było stylem, w którym się dana osoba dobrze czuje. Dlatego, dzisiaj, z powodzeniem można próbować łączyć spódnice w pomieszaniu z każdym rodzajem stylu czy trendu modowego. Spódnice dają ogromne możliwości by stylizacje były ciekawe i oryginalne i by poczuć się w nich jak najlepiej.


Opublikowano

w

, ,

przez

Tagi: