Eleganckie bluzki damskie wieczorowe

Zamiast „małej czarnej”- eleganckie bluzki damskie wieczorowe

Piękne eleganckie bluzki damskie wieczorowe z powodzeniem prezentują się na salonach, będąc alternatywa dla wieczorowych sukienek. Już Coco Chanel uznała i pokazała, że noszenie przez kobiety spodni i pięknych bluzek jest równie modne, jak wkładanie tradycyjnej eleganckiej sukienki.

Jakie fasony bluzki wybrać na wieczorne wyjścia?

Każda wieczorowa kreacja ma zwracać na siebie uwagę i przyciągać spojrzenia wszystkich. Oczywiście wyjątkowość bluzki musi wynikać z jej wspaniałego:
– kroju,
– koloru,
– wzoru,
– jakości tkaniny itp.


Niewłaściwe jest epatowanie zbyt dużym dekoltem i fasonem kompletnie niedobranym do sylwetki. Kobiety obdarzone dużym biustem powinny unikać ogromnych falban i dodatkowych warstw z przodu kreacji, Sylwetka musi być proporcjonalna. Atuty powinno się ze smakiem podkreślać, a ewentualne niedoskonałości tuszować. Bluzki idealnie się do tego celu nadają.

Czy eleganckie bluzki damskie wieczorowe mogą być przezroczyste?

Bardzo często transparentne tkaniny wybiera się na stworzenie wieczorowych kreacji. Właśnie o tej porze sprawdzają się one najlepiej. Półprzezroczyste bluzki na pewno przyciągają spojrzenia. Warto jednak pamiętać, że przezroczystości nie ukrywają ciała i należy właściwie je eksponować i podkreślać. Epatowanie nagością oznacza brak wyczucia nie tylko mody, ale i dobrego smaku. Przezroczystym wieczorowym bluzkom powinna towarzyszyć idealnie dobrana bielizna. Jeśli kreacja odkrywa plecy, powinna zakrywać dekolt i odwrotnie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: